Z důvodu rekonstrukce bude naše restaurace do 3/2022 uzavřená. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.


Aufgrund des Umbaus bleibt unser Restaurant bis 3/2022 geschlossen. Wir bitten um Ihr Verständnis und freuen uns auf Ihren nächsten Besuch.


В связи с ремонтом наш ресторан будет закрыт до 3/2022. Благодарим за понимание и с нетерпением ждем вашего будущего визита.


Due to the reconstruction, our restaurant will be closed until 3/2022. Thank you for your understanding and we look forward to your next visit.

Pivní koupel malá vana

Pivní koupel malá vana

koupel pro 1 až 2 osoby s aeromasáží
(Pro 1 osobu za 49 € / 1 hodina)

CENA € 69.00 ZA VANU / 2 OSOBY

PROHLÉDNOUT DETAILY

Pivní lázně v Lokti a restaurace "Staroslovanská kuchyně".

Majitelé těchto Pivních lázní vlastní patent na tuto fyzioterapeutickou proceduru a tento patent je jediný na celém světě. Pro tuto proceduru je potřeba použít nefiltrované a nepasterizované pivo ve kterém jsou uchovány všechny vitamíny a stopové prvky + vodu o teplotě 38°С.Loket restaurace

Pivní lázně v Lokti se nacházejí v jedné ze starých budov, přímo pod hradem. Jsou zde 4 dřevěné kádě s aeromasáží oddělené mezi sebou dřevěnými příčkami s okny, které mají závěsy z obou stran. Závěsy jsou zatažené z obou stran, pokud se v kádi nachází pár. Pokud by ve dvouch kádí byli kamarádi nebo příbuzní, budou okna otevřené a skrz okna se může snadno konverzovat. Jestliže si někdo pronajme všechny 4 kádě, mohou všichni mezi sebou konverzovat. Kádě jsou vybudované pod střechou  z roku 1724 a výška stropu nad káděmi je 5 m. Při vstupu do kádě se hosté přidržují trámu, kterému je již 300 let. Procedura trvá hodinu a je na hostovi, zda bude celou hodinu v kádi a nebo nějakou část z této doby bude odpočívat v sousední místnosti na posteli,gauči nebo lehátku. Každá káď má jedinečný výhled na hrad nebo kostel nebo na město. Pokud je volná káď a host má zájem, je možné si přikoupit další hodinu procedury se slevou 50%.

Po relaxaci v pivní lázni mohou hosté sejít do přízemí domu z 15 století, kde se nachází restaurace "Staroslovanská kuchyně". Zde je možné ochutnat staroslovanská jídla, které je připravují na dubovém dřevě a také si mohou pochutnat na nefitrovaném a nepasterizovaném pivu "Karlovarské pivo Starý hrad" z vlastního pivovaru.