Přírodní pivní lázně Loket

Zažijte romantický víkend ve středověkém městě Loket. Můžete se ubytovat v apartmánech, penzionu nebo hotelu. Připravili jsme pro Vás  wellnes víkend v pobočce Evropského centra Přírodní Pivní Lázně. Pobočka je spojená s restaurací "Staroslovanská kuchyně". 

Mohl by Vás zajímat wellnes víkend pro dva,který je nejvíce populární v tomto městě,protože pivní lázně s nefiltrovaným, nepasterizovaným kvasnicovým pivem z vlastního pivovaru je zřejmě exotická dovolená.Ve skutečnosti to není jen exotická dovolená ale i zdraví prospěšná procedura. Pivo,které se používá k proceduře se jmenuje "Karlovarské pivo Starý hrad" na stejném pivě si  hosté pochutnají v lázních i v restauraci.Někteří lidé si zařídí zájezd pro dva bez ubytování a po prohlídce města a po pivní lázni si dají večeři v restauraci "Staroslovanská kuchyně". Snad to bude nejlepší dovolená, kterou jste v životě měli.

 


Užitečnost pivních lázní

Léčebný efekt pivních lázní je znám již z minulosti. V pivních lázních k této proceduře používáme živé, nefiltrované, nepasterizované 14*pivo „Karlovarské pivo Starý hrad“, které jsme uvařili zde v pivovaru.

Efekt pivních lázní vzniká, když se spojí živé pivo, voda a aeromasáž. V pivních lázní se vykoupete ve skutečném nefiltrované, nepasterizované pivě. V Evropském centru Přírodních pivních lázní pro Vás máme k dispozici 20 dřevěných kádí pro 1-2 osoby a 1 velkou káď pro skupinu až 6 osob. Současně se zde může vykoupat celý autobus turistů. Pivo společně s aeromasáží má přínosný vliv na organizmus člověka, který přetrvává dlouhou dobu. Během této procedury Vaše kůže i vlasy dostanou z živého nefiltrovaného a nepasterizovaného piva bílkoviny, sacharidy, celou řadu aminokyselin, vitamínů (zejména skupiny „B“) organických kyselin a minerálních prvků ( železo, draslík aj.) K dosažení optimálního efektu pivní lázně, nabízíme všem návštěvníkům skleničku našeho nefiltrovaného, nepasterizovaného „Karlovarského piva Starý hrad“.

Pivní káď s aeromasáží:

 • Čistí kůži, otevře póry a vyplaví toxiny z organizmu
 • Naplní tělo prospěšnými látkami, které jsou obsaženy jen v nefiltrovaném pivu
 • Masíruje Vám celé tělo, odstraňuje svalové napětí a bolest a zahřívá klouby
 • Aeromasáž zlepšuje funkci srdce a práci celého oběhového systému těla
 • Zlepšuje regeneraci kůže, pružnost pokožky a posiluje vlasy
 • Podporuje redukci váhy a reguluje pocení
 • Normalizuje krevní tlak a má pozitivní vliv na potenci
 • Posiluje imunitní systém celého Vašeho těla

Kontraindikací není mnoho. Jsou to např.

Těžká forma hypertenze, stav po operaci srdce, těhotenství.

Díky účinkům aeromasáže a skutečně nefitrovaného, nepasterizovaného tmavého piva se během procedury v pivní lázni všechny živiny vstupují do těla a tím dochází k dosažení optimálního účinku.

Výsledkem koupele v našich pivních lázní bude vaše kůže sametová a vlasy budou hedvábné a hebké.

Děti od 1-15 let mohou absolvovat proceduru pivní koupele pouze v doprovodu dospělé osoby.


Pivní koupele

Jak probíhá procedura:

 • Dohromady procedura trvá 1 hodinu ( 45 min. koupání + odpočinek 15 min.)
 • Koupel s aeromasáží má teplotu 37st.
 • Do koupele se nalívá nefiltrované, nepasterizované, tmavé „Karlovarské pivo Starý hrad“
 • Procedura probíhá za tónů relaxační hudby

Nic s sebou nepotřebujete.  K dispozici jsou vám ručníky, prostěradla a deky.

K dosažení optimálního efektu pivních lázní, doporučujeme proceduru několikrát opakovat.

Přínos pivní lázně

Léčebný účinek pivních lázní je znám již z minulosti. Pro výrobu piva se v minulosti nepoužíval chmel ale jenom divoký ječmen a pšenice. WIKIPEDIE PIVNÍ LÁZNĚ.

V jiných místech, kde se dělají pivní koupele se do dřevěných nebo nerezových van (s aeromasáží nebo bez) obyčejně přidávají různé varianty, například: odpad z výroby piva, mladina, sušený slad a chmel, kosmetická pivní pěna nebo mix z několika surovin.

V našich pivních koupelích se do dřevěné kádě s aeromasáží přidává skutečné nefiltrované, nepasterizované 14* tmavé „Karlovarské pivo Starý hrad“ z vlastního pivovaru !

Pouze my vlastníme patent na vynález pivní lázně jako fyzioterapeutické procedury.